Pokélivrey Deventer
PokéFans opgelet! Pokélivrey bezorgt je maaltijd bij jou thuis of kom je overheerlijke maaltijd ophalen!
Pokébowl liefhebbers opgelet!
Hebben jullie geen zin om te koken vanavond? Pokélivrey maakt overheerlijke pokébowls! Het werkt super gemakkelijk: Kies een lekker gerecht uit, een lekker drankje en een toetje als je dat wil. Betaal gemakkelijk met iDEAL en kom je lekkere maaltijd afhalen op locatie! Wanneer jullie ook geen zin hebben om nog van de bank af te komen om je maaltijd op te halen, kan je ook kiezen voor de bezorgoptie. Perfect voor een luierdagje dus!
Het menu
Kies een van de standaard pokébowls die Pokélivrey maakt, of stel je eigen pokébowl helemaal zelf samen! Zo weet je zeker dat je alles aan jouw maaltijd helemaal naar jou wens gemaakt wordt. Naast het hoofdgerecht kan je kiezen uit verschillende lekkere bijgerechten. Dit zijn allemaal Japanse gerechtjes zoals Yaki Tori, Crispy Gyoza, zoet-zure komkommers, loempia’s en nog meer! Kies als drankje iets fris of een lekkere Bubble Tea, ze hebben namelijk een groots aanbod aan smaakjes!
Eetsmakelijk!
Klik op de roze button voor meer informatie over Pokélivery Deventer.
Tip: Neem eens een kijkje in de Uitagenda voor leuke uitjes en activiteiten met de kids!
Pokélivrey Deventer
Keizerstraat 41
7411 HE Deventer
Openingstijden
Elke dag geopend: 15:30u tot 21:30uBezorgtijden: 16:30u tot 21:30u
Prijs
Zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie
8x restaurant met speelhoek
8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
15x pannenkoeken eten
De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en DeventerBlogs & inspiratie
Alle blogs
Zeepkistenrace festival – dit is er te doen voor kinderen
Klaar voor de start? Met Hemelvaart is het weer tijd voor het Zeepkistenrace Festival in Apeldoorn. We hebben het Kidsproof programma van het Zeepkistenrace Festival op een rijtje gezet voor je.
Familieprogramma Maaiveld Festival Apeldoorn
Wow wat is er veel te zien en doen tijdens Maaiveld Festival. Geen zorgen, wij hebben het Kidsproof programma voor jullie op een rijtje gezet.
20x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer
Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, zoeken jullie het hogerop, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes voor je op een rijtje gezet!