
Sportieve meivakantie
Doe mee aan de sportieve activiteiten in de meivakantie t/m 2 mei!
Lekker samen bewegen!
Kom naar een van de leuke activiteiten rondom Apeldoorn in de meivakantie. Er is voor het hele gezin van alles te beleven.
Binky’s speurtocht ~ 22 en 23 april: Kom gezellig samen met de kids naar het Zuiderpark of Lonapark voor de welbekende Binky Speurtocht! Kunnen jullie alle Binky’s (letters) vinden? Alle kinderen zijn welkom, groot en klein, met en zonder beperking. Ook is er op 24 april een beweegfeest met Binky! Zin om lekker te spelen en de uitdaging aan te gaan tijdens de verschillende leuke sport- en spelactiviteiten? Kom naar trainingshal Sprengeloo op donderdag 24 april!
Sport Instuif: ~ 29 april: Wil je in de meivakantie lekker sporten en spelen? Dan kan dat bij de instuif in Hoenderloo! Doe mee met een gevarieerd sportaanbod en maak op een laagdrempelige manier kennis met sporten die je misschien nog nooit hebt geprobeerd. Plezier staat voorop!
Beweegweek bij Laag Buurlo ~ 28 april t/m 2 mei: De sportieve collega’s van Sportservice Apeldoorn hebben samen met de medewerkers van Laag Buurlo een tof parcours uitgezet. Bij de entree van het park kun je een formulier pakken waar negen verschillende gave beweegspellen op staan. Zoek de negen beweegspellen en kom lekker in beweging. Bij elk spel zoek je een letter en alle letters samen vormen een zin. Als je alle negen de beweegspellen hebt gedaan en de zin hebt ingevuld, krijg je een leuke beloning!
FC Straat Voetbaltoernooi 2025 in Apeldoorn! ~ Ben jij de koning of koningin van het straatvoetbal? Strijd met je team in één van de vijf categorieën van het FC Straat Toernooi en laat zien wie de beste straatvoetballers zijn!
Kortom, deze meivakantie is er geen gebrek aan beweging en super leuk voor het hele gezin!
Er is nog veel meer te doen, voor een overzicht klik op de roze button voor meer informatie.
22 april t/m 2 mei
Sportservice Apeldoorn
Apeldoorn
Openingstijden
22 april t/m 2 meiPrijs
Zie websiteMeer inspiratie


Meivakantie bij MIMIK
Leuke familiefilms en activiteiten tijdens de meivakantie bij MIMIK in Deventer!
Kinderen reizen deze meivakantie gratis met bus en regionale trein
Voor iedereen die in de meivakantie een dagje erop uitgaat, biedt Ervaar het OV éxtra vakantiepret.
Meivakantie bij Gigant
Kom in de vakantie een leuke familiefilm kijken bij Gigant en geniet van een High Lemonade!Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer
Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, heerlijk plonsen, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes met kinderen op een rijtje gezet!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer
Zie je het voor je? Prettig gezelschap, snoet in de zon, pootjes omhoog, koud drankje, heerlijke hap in het vooruitzicht én de kinderen die zichzelf uitermate goed vermaken in de speeltuin? Wij wel! En hoe! Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.