MRT
Extra ondersteuning op het gebied van motoriek voor kinderen uit groep 2, 3 en 4.
Motorische Remedial Teaching (MRT) biedt extra ondersteuning op het gebied van motoriek. Door MRT proberen we de motorische vaardigheden van de kinderen te vergroten, waardoor zij weer meer plezier krijgen in bewegen. Hierbij wordt gekeken naar activiteiten die juist wel “lukken” waardoor het zelfvertrouwen bij de kinderen toeneemt en ze beter worden in bewegen.
MRT is bedoeld voor kinderen uit groep 2, 3 en 4 van het basisonderwijs die met hun motoriek achterblijven bij hun leeftijdsgenoten en (op sommige onderdelen) niet goed mee kunnen komen in de gymlessen.
Klik voor meer informatie op de roze button.
De smaak te pakken? Bekijk alle leuke clubjes in ons overzicht.
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x airco-uitjes met kinderen
Iets met mussen die van het dak vallen en peentjes zweten.... Er komen nog een paar tropische dagen aan. Waar kunnen we met de kids naar toe waar het een beetje koel is? Wij verzamelden 6 uitjes met kinderen mét AIRCO!
De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Een ijsje halen met kinderen in Apeldoorn, Deventer of Zutphen? Yes please! In deze blog vind je de leukste ijssalons in de regio voor een heerlijk momentje samen.
12 leukste buitenzwembaden en strandjes rond Apeldoorn, Deventer en Zutphen
Op zoek naar de leukste plekken om buiten te zwemmen met kinderen in Apeldoorn, Deventer en Zutphen? Wij zetten de fijnste buitenzwemplekken voor je op een rij. Perfect voor een zomerse dag!