Spot de wolf!
Stap in de auto en rij diep diep het bos in... spotten jullie de wolf?
Overdag of ’s nachts op jacht naar wilde dieren op de Veluwe? Dat kan met de Spot De Wolf tour van Huize Bloem. Een prachtige rit over de Veluwe met zo ongeveer elke onverharde weg die je kan vinden en langs plekken waar je met je eigen auto eigenlijk nooit komt of kan komen. Je gaat niet alleen op pad met een mooie route maar ook met een goedgevulde picknickmand, op weg naar het avontuur!
De 4 x 4 genaamd Suzy komt door elk terrein en is uitgerust met een paar sterke verstralers om ook in het donker alles te kunnen zien. Naast een mogelijkheid tot het spotten van de wolf kan je ook de “Big Five” van de Veluwe zien!
Kom ook op avontuur!
Klik op de roze button voor meer informatie en boek een tour!
Tip: Op zoek naar andere leuke uitjes en activiteiten? Neem een kijkje in de Uitagenda.
Huize Bloem
Tullekensmolenweg 80
7364 BC Lieren
Openingstijden
Zie websitePrijs
125 euro voor een hele dag op de VeluweToon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Supervoordelig met bus en regionale trein
Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!
22x zomeruitjes
Zomervakantie = samen herinneringen maken! Wij hebben de leukste zomeruitjes voor je verzameld.
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!Blogs & inspiratie
Alle blogs
22x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen
Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Hotspots gids 2026 – Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe
Yes, de nieuwe Hotspots gids is uit! Vol met leuke tips in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Handig om te bewaren! Welke hotspots gaan jullie bezoeken?