Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Topp Ice

Bij Topp Ice heb je keuze uit een groots aanbod Bubble Tea, milkshakes en nog veel meer!

Even bijkomen van een lekkere shopdag in de binnenstad van Apeldoorn? Neem dan lekker plaats bij Topp Ice in de Oranjerie! 

Het menu

Naast heerlijk softijs met verschillende toppings heeft Topp Ice ook talloze mogelijkheden in Bubble Tea smaken! Hoe werkt het?

Stap 1: Kies je soort thee. Ga je voor Fruit Tea of Milk Tea?
Stap 2: Kies je smaak siroop. Ga je voor aardbei, annanas, mango, blauwe bes of een van de andere 10 smaken?
Stap 3: Kies je Popping Boba (de balletjes). Er is keuze uit 6 lekkere smaakjes zoals passievrucht en meer!

Of kies voor een heerlijke milkshake of een wafel. Ook de wafels kan je helemaal zelf samenstellen. Ga je voor geen topping of kies je voor maar liefst 4 verschillende toppings!

Kortom, de keuze is hier reuze, van ijs en milkshakes tot bubble tea en wafels.

Klik op de roze button voor meer informatie over Topp Ice.

Neem ook eens een kijkje in de Uitagenda voor leuke uitjes en activiteiten komende periode.

Topp Ice

Oranjerie 131

7311 WE Apeldoorn

Openingstijden Ma t/m za: 10:00 - 17:00 uur
Zo: 12:00 - 17:00 uur
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kidsproof terrasje pakken

Zin om een terrasje te pakken? Wij hebben de leukste terrassen met speeltuin voor je verzameld!

15x pannenkoeken eten

De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer

11x lekker ontbijten

Lekker buiten de deur ontbijten? Wij hebbben 11 toff plekjes op een rijtje gezet!

8x restaurant met speelhoek

8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn

Uitgelicht

Boek alvast kaartjes

Spannend veilen en varen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Laat techniek je verassen bij de Saxion Technology Day

Doe mee aan gratis leuke workshops en ontdek wat je allemaal met techniek kan!

12x wandeling met kinderen

De natuur is prachtig met al die kleuren en het is zo fijn wandelen op de Veluwe en rondom Apeldoorn & Deventer. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen door het bos en over de hei voor je op een rijtje gezet. Zo is wandelen met kinderen harstikke leuk!

De 15 lekkere én leuke pannenkoekenrestaurants in Apeldoorn en Deventer

Wij zijn gek op pannenkoeken! En wat boffen wij dus met het aanbod in Apeldoorn, Deventer en omgeving, want er zijn zoveel fijne pannenkoekhuisjes te vinden. Ze zijn er in allerlei soorten en maten! Hier 15 leuke pannenkoekenrestaurants die behalve een goede pannenkoek ook nog iets extra’s bieden!

De leukste Kidsprooftips op recreatiegebied Bussloo

Bij warm zwemweer staat recreatiegebied Bussloo waarschijnlijk hoog op je lijstje. Maar wist je dat hier naast zwemmen nog veel meer kunt doen? Wij geven je onze favoriete tips!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief