
Veluwse Dwaaltjes
Ga op zoek en laat de Veluwse Dwaaltjes een glimlach op je gezicht toveren!
Wandelend over de mooie Veluwe kan het zijn dat je een vrolijk versierd steentje, stukje hout of iets anders tegenkomt. Iets kleins waar je blij van wordt! Je mag deze cadeautjes houden, ze verplaatsen voor een ander of ook zelf aan de slag gaan! Versier, verf of beplak en lak steentjes, stukjes hout, schelpen, veren of andere weersbestendige cadeautjes.
Voor meer info en inspiratie klik je op de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Meer inspiratie


Meivakantie bij Paleis het Loo
Vier de lente in de tuinen van Paleis het Loo in Apeldoorn!
Fien & Teun gaan op schattenjacht!
Een piratenavontuur in de bioscoop, met Fien, Teun, Sem en alle dierenvriendjes!
16x meivakantie tips
Yes, meivakantie! Wij hebben 16 toffe tips verzameld om er samen lekker op uit te gaan.Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer
Zie je het voor je? Prettig gezelschap, snoet in de zon, pootjes omhoog, koud drankje, heerlijke hap in het vooruitzicht én de kinderen die zichzelf uitermate goed vermaken in de speeltuin? Wij wel! En hoe! Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.
16x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer
Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, heerlijk plonsen, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes met kinderen op een rijtje gezet!
Vier 80 jaar vrijheid in Apeldoorn, Deventer en de Veluwe
80 jaar vrijheid samen vieren en herdenken met je kinderen? Wij hebben de mooiste en meest bijzondere evenementen en activiteiten in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe op een rijtje gezet. Passend voor jong en oud!