Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Mini waterpolo

Vanaf nu is er ook waterpolo voor kids: Minipolo!

Waterpolo is een super leuke sport in het zwembad. Speciaal voor kinderen tussen de 6 en 11 jaar is er miniwaterpolo. Miniwaterpolo is een speelse vorm van het echte waterpolo. Het allerbelangrijkste bij miniwaterpolo is dat de kinderen met plezier in het water bezig zijn. Tijdens de trainingen worden spelenderwijs de grondbeginselen van het waterpolo geleerd, zwemslagen, borstcrawl, polocrawl, benen om en om, baltechniek, bal gooien, vangen, schieten op doel en het leren spelen in teamverband.

Is dit iets voor jouw kind? Meld hem of haar nu aan via de roze button!
Tip: Neem een kijkje in de Uitagenda voor meer leuke uitjes en activiteiten.

ZV de Spreng

Houtwal 46

6971 GB Brummen

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar ZV de Spreng

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Zwemles Malkander

Haal je zwemdiploma met zwemles bij Aquacentrum Malkander in Apeldoorn

Club Pellikaan Apeldoorn

TIP! Begin met sporten bij Club Pellikaan inclusief kinderopvang en kidssporten

Telekids Musicalschool

Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Apeldoorn of Zutphen

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Uitgelicht

Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Regen: 10x overdekte uitjes voor kinderen in Apeldoorn

Op een regenachtige dag toch even een uitstapje maken met de kinderen? Snappen we! Gelukkig is er ook heel veel te doen in Apeldoorn met regen. Wij verzamelden de leukste overdekte uitjes in Apeldoorn bij slecht weer. Lees snel onze tips!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

18x eropuit in de herfstvakantie

Een hele week de tijd om samen leuke dingen te doen! Dat is maar goed ook, want er worden veel leuke activiteiten georganiseerd in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen! Bekijk snel onze leukste tips!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief