Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad De Koekoek

Baby- en peuterzwemmen bij Zwembad De Koekoek in Vaassen!

Als je kind 3 maanden oud is kun je al lekker samen komen zwemmen bij De Koekoek in Vaassen. Tijdens het baby- en peuterzwemmen leer je je kind spelenderwijs vertrouwd te raken in en om het water en zijn/haar zelfredzaamheid te ontwikkelen.

Tijdens de lessen worden veel bewegingsvormen aangeboden en liedjes gezongen. Door de verschillende oefeningen zal je kind steeds meer gewend raken aan het water. Dit alles op een ongedwongen manier en in lekker warm water (32-34 graden Celcius).

De lessen worden in verschillende leeftijdscategorieën aangeboden en worden door een ervaren instructeur/instructrice verzorgd. Is je kind vier en een half jaar oud, dan is hij/zij klaar voor de reguliere zwemles.

Wil je een keertje meedoen? Klik op de roze button om het rooster te bekijken (onderaan de pagina) en eventueel een plekje te reserveren. 

Ook leuk; samen naar het theater! Bekijk alle kindervoorstellingen en poppentheater in de Uitagenda!

Zwembad De Koekoek

Koekoeksweg 24

8171 VH Vaassen

Openingstijden Bekijk de lestijden op de website!
Mail direct

Mail direct naar Zwembad De Koekoek

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer

Ideaal: kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras! Jij kan rustig genieten van een hapje en drankje, want je kinderen vermaken zich wel. Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.

Hotspots gids 2025 – Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe

Yes, de nieuwe Hotspots gids is uit! Vol met leuke tips in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Handig om te bewaren! Welke hotspots gaan jullie bezoeken?

De leukste Kidsprooftips op recreatiegebied Bussloo

Bij warm zwemweer staat recreatiegebied Bussloo waarschijnlijk hoog op je lijstje. Maar wist je dat hier naast zwemmen nog veel meer kunt doen? Wij geven je onze favoriete tips!

17x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.