Aquacentrum Malkander
Kinderfeestje bij Acquacentrum Malkander Apeldoorn: een echt zwemspektakel!
Kom voor den superleuk zwemfeest naar zwembad Malkander in Apeldoorn! Dat wordt gegarandeerd spetterplezier.
Zwemspektakel
Nodig jouw vrienden en vriendinnen uit voor een middag vrij zwemmen en spelen in het recreatiebad van Aquacentrum Malkander. Het aantal vriendjes en leeftijd maakt niet uit, als iedereen maar een zwemdiploma heeft. Ben je uitgezwommen? Geniet dan van frietjes met mayonaise, een snack, ranja en voordat je naar huis gaat nog een waterijsje.
Het kinderfeestje Zwemspektakel kan op woensdag, vrijdag of in het weekend plaatsvinden. Reserveer tijdig, per dag kunnen er maximaal 4 kinderfeestjes bij ons worden gevierd.
Kijk voor meer informatie op de site van Malkander. Door op de roze button te klikken ga je direct naar de website.
Allemaal fijne uittips in de omgeving van Apeldoorn en Deventer met kinderen vind je in onze Uitagenda!
Acquacentrum Malkander
Dubbelbeek 56
7333 NJ Apeldoorn
Openingstijden
Bekijk de actuele openingstijden via de roze buttonPrijs
€15, minimaal 2 kinderenToon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe
Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!