Zwemschool Dolfijn
Zwemschool Dolfijn in Apeldoorn kenmerkt zich door het geven van kleinschalige zwemlessen!
Zwemschool Dolfijn kenmerkt zich door kleinschalige zwemlessen, geen wachtlijsten en kleine groepen.
De zwemlessen die gegeven worden zijn voor baby’s of peuters samen met een ouder, en vanaf 4 jaar kan een kind alleen op zwemles bij deze zwemschool.
Wil je meer weten? Klik op de roze button om naar de website te gaan.
Ook leuk; samen naar het theater! Bekijk alle kindervoorstellingen en poppentheater in de Uitagenda!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lammetjes kijken!
Yes, het voorjaar komt er weer aan! Overal worden al lammetjes geboren, zo lief! Komen jullie ook op kraamvisite bij de lammetjes? Wij hebben de schaapskooien in de regio op een rijtje gezet voor je.
De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Het zal je niet verbazen, maar mijn kids zijn gek op ijs. En wij natuurlijk ook! Helemaal geen straf dus om de lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen voor jullie op een rijtje te zetten.
Leuke wandelroutes met de hond
Wij wandelen veel en ontdekken graag nieuwe plekjes. Hoe fijn is het als én de kids lekker kunnen rennen, klimmen en ravotten én de hond lekker los mag lopen. Hieronder vind je onze favoriete plekjes in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.