Zwemschool Dolfijn
Zwemschool Dolfijn in Apeldoorn kenmerkt zich door het geven van kleinschalige zwemlessen!
Zwemschool Dolfijn kenmerkt zich door kleinschalige zwemlessen, geen wachtlijsten en kleine groepen.
De zwemlessen die gegeven worden zijn voor baby’s of peuters samen met een ouder, en vanaf 4 jaar kan een kind alleen op zwemles bij deze zwemschool.
Wil je meer weten? Klik op de roze button om naar de website te gaan.
Ook leuk; samen naar het theater! Bekijk alle kindervoorstellingen en poppentheater in de Uitagenda!
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Pizza feestje thuis? Onze ervaring met een pizza oven huren via Mizza
Zelf pizza’s bakken tijdens een (kinder)feestje thuis? Wij huurden een pizzaoven via Mizza en delen onze ervaring. Leuk voor een kinderfeestje, familiedag of gewoon een gezellige avond.
De leukste klimbossen op een rij
Mijn kinderen vinden klimbossen echt te gek! Gelukkig zijn er een aantal hele toffe klimbossen rondom Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Klimmen is een super stoer en actief uitje met kinderen! Hebben jullie al deze klimbossen al gehad?
De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Een ijsje halen met kinderen in Apeldoorn, Deventer of Zutphen? Yes please! In deze blog vind je de leukste ijssalons in de regio voor een heerlijk momentje samen.