Kom ontdekken, maken en beleven bij het Schoenenkwartier
Stap in de wereld van de schoen bij Museum Schoenenkwartier!
Beleef deze winter een compleet winters uitje voor het hele gezin. Kinderen gaan op speurtocht in heel het museum naar de schoentjes van de vrolijke Okke de Spin of gaan aan de slag met een workshop kerstversiering maken van echt leer.
In de tentoonstelling Sneaker Evolution stap je letterlijk in de wereld achter je eigen sneaker. Ontdek de 150 iconen van Converse All Star en Nike Air Max tot Puma Speedcat en ON LightSpray en zie de nieuwste uitvindingen van de gevulkaniseerde zool tot 3D-printen en upcycling.
Laat je inspireren door innovatie en designs in het Schoenenlab en warm op met een warme choco in het Museumcafé terwijl de kinderen gratis schaatsen op de naastgelegen ijsbaan. Het Schoenenkwartier is een museum, kenniscentrum en lab in één in Waalwijk, dé schoenenstad van Nederland. Een plek waar je kijkt, leert, maakt en je laat inspireren. Een beleving voor families, designliefhebbers én makers.
Heb je zin in een leuk dagje uit? Kom dan langs en kom het Schoenenkwartier ontdekken in het verleden, heden en toekomst.
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x Surprises voor Sinterklaas
En... al lootje getrokken? Dan mag je aan de slag! Om wat inspiratie op te doen hebben wij 8 surprise ideeën voor je verzameld. Succes met knutselen!
8x de leukste binnenzwembaden in en rondom Breda
Heerlijk om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad, ook als het regent een goed idee. Eens een ander zwembad uitproberen? Wij zetten hieronder een spetterend overzicht van leuke binnenzwembaden in Breda en omgeving voor je op een rij.
Kantjil en de Tijger: Magie, humor en herinnering
Een betekenisvolle familievoorstelling die raakt, indruk maakt en laat lachen.