
Baby’s en boeken
Vind het juiste boek voor jouw kind!
Voorlezen aan jonge kinderen is belangrijk en kan al vanaf 3 maanden. Ze leren nieuwe woorden, verhalen te begrijpen én het brengt veel plezier. Bij De Nobelaer Bibliotheek vind je o.a. muziek-, zoek- en prentenboeken die erg leuk en leerzaam zijn voor de kleinste boekenwurm.
Ben je benieuwd welke boeken passen bij de leeftijd en ontwikkeling van jouw (klein)kind? Kom dan samen naar de bibliotheek. Een bibliotheekmedewerker helpt jullie met het vinden van passende boeken.
Elke vrijdag van 10:00 – 12:00 uur
Gedurende het jaar organiseert de bieb ook een aantal andere gratis activiteiten voor (groot)ouders / verzorgers waarbij plezier voor jou en je (klein)kind vooropstaan. Denk hierbij aan onderwerpen als ‘babylezen met muziek’, ‘een gezonde dreumesproeverij’ of ‘babymassage’.
Klik op de roze button voor meer informatie.
Meer inspiratie


Cinekid Film- & Mediafestival
's Werelds grootste film- en mediafestival voor kinderen in de herfstvakantie! Komen jullie ook langs?
Kinderfilms in de herfstvakantie bij Kinepolis Breda
Vier de herfstvakantie met leuke kinderfilms in Kinepolis Breda, een leuk uitje voor het hele gezin!
Herfstvakantie in Chassé Theater
Films, theater en creatieve ateliers: in de herfstvakantie zit je goed bij Chassé Theater Breda.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!
Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!