
Genieten bij Menmoerhoeve
Een gezellig familierestaurant met kinderboerderij, speeltuin en camping!
Je kan samen genieten van het buiten leven, kennis maken met de dieren en een wandeling maken langst onze groentetuin, fruitlaan, door de vlindertuin en langs de dieren, zoals koeien , schapen, kippen, paarden en nog veel meer, die op de boerderij wonen. De wandeling is kinderwagen vriendelijk en ongeveer 1 km lang.
Mocht je wat langer willen blijven, dan kan je ook kamperen op de camping van de Menmoerhoeve!
De Menmoerhoeve is 7 dagen in de week geopend.
Klik op de roze button voor meer informatie.
De Menmoerhoeve
Zundertseweg 66
4876 NL Etten-Leur
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis en low budget kinderfeestjes in Breda
Een kinderfeestje hoeft echt niet duur te zijn. In en rond Breda zijn er verrassend veel leuke plekken waar je gratis of low-budget een kinderfeestjes kan vieren. Lekker naar buiten, rennen, spelen, bouwen en dieren aaien – dat zijn goede ingrediënten voor een top feestje. Hier vind je 5 toffe tips voor een feestje zonder gedoe én zonder (hoge) kosten.
Bijzondere dierentuinen en parken in Noord-Brabant
Ontdek de speciale dieren zoals roofvogels, slangen, olifanten, vogelspinnen, alpaca's, tropische vlinders, ......Een unieke beleving in Brabant. Wij hebben alle bijzondere dierenparken van Noord-Brabant voor je verzameld en in dit blog gezet.

Twister maken met stoepkrijt
Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijt mee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!