Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Monkey Moves Breda

Sport kiezen voor kinderen in Breda? Bij Monkey Moves hoef je niet te kiezen!

Sporten voor kinderen, dat is Monkey Moves. Niet zomaar één sport.. nee, 11 sporten bij één club!

Bij Monkey Moves kunnen kinderen in verschillende leeftijdsgroepen en op hun eigen niveau de basis leren voor verschillende sporten. De sportlessen worden aangeboden voor kinderen in de leeftijd 1,5-3 jaar (dreumes-groep), 3-4 jaar (peuter-groep), 4-6 jaar (kleuter-groep) en 6-9 jaar (basisschool-groep).

Een onwijs leuk concept waarbij kinderen spelenderwijs op een jungle reis gaan langs 11 van de populairste sporten in Nederland. De lessen worden gegeven door vaste trainer(s). De kinderen krijgen veel individuele aandacht waardoor er goed kan worden gewerkt aan de optimale ontwikkeling van jouw eigen apekop!

De lessen van Monkey Moves zijn met zorg samengesteld door een groep enthousiaste bewegingswetenschappers, fysiotherapeuten, bewegingsagogen en sporttrainers. De kinderen leren niet alleen goed bewegen, er is ook veel aandacht voor sociale vaardigheden.

Tijdens alle sportlessen wordt er o.a. gebruik gemaakt van muziek en een knotsgek klim- en klauterparcours, waardoor het leren van nieuwe sportvaardigheden steeds weer een feestje is.

Er zijn verschillende locaties voor de lessen van Monkey Moves Breda.
– Gymzaal Twaalfbunder (Haagse Beemden): Twaalfbunder 4, 4823 BJ Breda
– Gymzaal de Kroeten (Haagse Beemden): Moeraszegge 69, 4823 MH Breda.
– Gymzaal Het Noorderlicht (Breda Noord): Cornelis Florisstraat 25, 4827 CN breda
– Gymzaal Viandenlaan (Ginneken): Viandenlaan 2, 4835 EG Breda
– Sporthal de Drie Linden in Prinsenbeek: Heisprong 15, 4841 NA Prinsenbeek

Interesse in een gratis proefles? Klik dan via de roze button direct door naar hun website voor meer info en/of je in te schrijven!

Monkey Moves Breda

Mail direct

Mail direct naar Monkey Moves Breda

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

12 leuke uitjes in de herfstvakantie in en om Breda

Van klimbos en musea tot theater, film en kermis: 12 tips voor kinderen.

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

Sinterklaasfeest bij Pathé

De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!