Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Beklimmen Peperbus

Beklim de treden van de Peperbus in Bergen op Zoom en haal je klimdiploma!

De Peperbus staat al vanaf de 14e eeuw in het centrum van Bergen op Zoom. Bij mooi weer kan je vanaf de trans heel ver kijken!

Voor kids is er de uitdaging om (kerk-)torens te tellen, als je weer beneden bent krijg je een diploma waarop je het aantal (kerk)torens dat je kunt zien en het aantal treden dat je beklommen hebt, in kunt vullen.

Kom je langs? Voor meer informatie klik je op de roze button.

Ben je binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

De Peperbus

Grote Markt

4611 Bergen op Zoom

Openingstijden Zie website voor actuele openingstijden

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste bowlingbanen om met kinderen te bowlen in en om Breda

Bowlen met kinderen, zo leuk om te doen! Wie van jullie gooit de meeste strikes? Wij worden altijd enorm fanatiek als we gaan bowlen. We hebben de gezelligste bowlingbanen uit de regio Breda voor je op een rijtje gezet. Welke bowlingbaan kiezen jullie als eerste?

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

8x de leukste binnenzwembaden in en rondom Breda

Heerlijk om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad, ook als het regent een goed idee. Eens een ander zwembad uitproberen? Wij zetten hieronder een spetterend overzicht van leuke binnenzwembaden in Breda en omgeving voor je op een rij.

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!