
Het tuinhuis van Charlotte
Vanuit Het tuinhuis van Charlotte geniet je van wat lekkers en kijk je uit op landgoed Wolfslaar
Even tot rust komen na een wandeling over landgoed Wolfslaar of ontdekkingstocht op de boerderij? Bij Het tuinhuis van Charlotte geniet je van heerlijke lokale en biologische producten mét uitzicht op het landgoed.
Natuurlijk staan er op het menu ook lekkere hapjes voor de kids, zoals tomatensoep met soepstengels, eierkoek of mangochippies.
In de zomer kunnen de kinderen buiten spelen in de zandbak en in de winter vermaken ze zich binnen in de kinderhoek.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Op zoek naar leuke activiteiten voor het hele gezin? Kijk snel op de Eropuit-pagina!
Het tuinhuis van Charlotte
Wolfslaardreef 95
4834 SN Breda
Openingstijden
Maandag geslotenDinsdag t/m zondag 10:00 tot 16:00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
11x Kermis in en om Breda
Een kermis is een perfect uitje voor kinderen tijdens de zomervakantie. Ze kunnen zich uitleven in de attracties, plezier maken met de spelletjes, en genieten van het lekkere eten. In de regio Breda zijn er veel kermissen die je kunt bezoeken, ontdek ze hier!
18x Leukste Natuurspeeltuinen in Noord-Brabant
Ben je op zoek naar een overzicht van de leukste natuurspeeltuinen van Noord-Brabant? Wij hebben de 18 leukste natuurspeeltuinen voor je op een rij gezet. Veel plezier in de speeltuin!
7x goede ijswinkels in en om Breda
Waar kan je het lekkerste ijs in Breda halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet.