Pannenkoekenroutetocht
Een leuke fietstocht door de regio Oosterhout met tussenstop bij Koeckers en ijssalon Via Via!
Een speciaal voor kinderen ontwikkelde fietstocht van 12,5 km door de regio Oosterhout.
Met onderweg een stop voor een gezellig potje Koeckersgolf (midgetgolf) met een overheerlijke pannenkoek en ranja. En ter afsluiting een ijsje bij de ambachtelijke ijssalon Via Via. Uiteraard kun je ook eerste het ijsje nemen en daarna de pannenkoek 😉
De tocht kan tijdens de openingstijden van de deelnemende bedrijven gedaan worden. De routebeschrijving (incl. de coupons die je inlevert bij de bedrijven) koop je voor € 5,- p.p. bij de VVV Oosterhout, Torenstraat 8.
VVV Oosterhout
Torenstraat 8
4901 EJ Oosterhout
Prijs
€14,5 p.p.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Breda
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9 x warme chocolademelk in Breda
Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk.
6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda
Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!