
Speeltuin Sonsbeeckpark!
Natuurlijke speelplek met water bij het mooie Sonsbeeckpark voor kinderen!
In het mooie Sonsbeeckpark in Breda vind je aan de noordkant van het park een mooie natuurlijke speelplek. Deze plek is bedoeld om kinderen met en zonder een beperking samen te laten spelen!
De speelplaats is in een glooiend landschap, een landschap met een natuurlijke uitstraling. Het water wordt boven op een heuveltje omhoog gepompt en via twee houten balken naar de beekloop verplaatst. Zowel in de houten balken als in de beekloop is er ruimte om met het water te experimenteren, wat gebeurt er als je een obstakel plaats, hoe veranderen de stromingen en wat gebeurt er met het object. Kinderen worden uitgedaagd hun fantasie te gebruiken en te leren van de krachten en dynamiek van de natuur.
Kom naar deze speeltuin, wandel in het park, neem een picknick mee en je hebt zeker een geslaagde dag!
Wil je meer weten? Klik dan via de roze button direct door naar hun website!
PS Op zoek naar een leuke plek om met je kids te wandelen? Check onze tips.
Meer inspiratie


Herfstvakantie in Chassé Theater
Films, theater en creatieve ateliers: in de herfstvakantie zit je goed bij Chassé Theater Breda.
Vakantie in het museum
Geniet tijdens de herfstvakantie van de toffe dingen die er te ontdekken zijn in Stedelijk Museum Breda!
Cinekid Film- & Mediafestival
's Werelds grootste film- en mediafestival voor kinderen in de herfstvakantie! Komen jullie ook langs?Blogs & inspiratie
Alle blogs
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!
Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!