Brasserie de Warande
Neem eerst een duik in het zwembad en kom daarna een heerlijk glaasje ranja drinken bij de Warande!
Kom heerlijk ontspannen in de brasserie van Recreatieoord de Warande! Je kunt hier lekker bijkomen van een duik in het zwembad met een gratis ranja (bij betaalde consumptoe van begeleider) of zelfs een lekkere appelflap. Ook kun je de meest verrukkelijke boerentosti’s komen eten. En ook al heb je geen kaartje voor het zwembad kun je nog steeds hier terecht!
’s Zomers kun je ook op het terras terecht voor een drankje, en ook kun je natuurlijk een lekker ijsje halen voordat je het buitenbad inspringt!
Meer informatie vind je op de website, klik daar voor op de roze button!
PS Tijd om je ABC te halen? Hier vind je zwemlessen in en rondom Breda!
Recreatieoord de Warande
Wilhelminakanaal Zuid 66
4903 RA Oosterhout
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag van 09:00 tot 22:30 uurZaterdag van 08:00 tot 20:00 uur
Zondag van 10:00 tot 16:00 uur
Prijs
€3,50 voor entree tot het zwembadToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
20x creatief met kerstballen
Hoe leuk is het om samen met de kinderen een eigen kerstbal of kersthanger te maken en zo een persoonlijk tintje aan je kerstboom te geven? Wij hebben 20 te gekke tips voor je op een rijtje gezet.
De leukste winteruitjes in Noord-Brabant met kinderen!
Voor de leukste winterse uitstapjes hoef je Noord-Brabant helemaal niet uit! Geniet van sfeervolle winterfeestjes en kerstmarkten, verwonder je bij lichtjestours, bezoek een gaaf museum… in onze mooie provincie is zóveel te beleven! Geniet van deze fijne winterse weken!