
Speelbos Gilze!
Wat een gaaf speelbos met zandbak, veel klauterplezier, doolhof en nog veel meer!
In Gilze aan de Nerhoven is heel leuk een speelbos. En wat voor één!
Er is super veel te doen voor kinderen! Ze kunnen klauteren over bomen, zelf hutten bouwen, heerlijk spelen in de zandbak met waterbanen.
Maar ook ‘verdwalen’ in het doolhof, zich als konijntjes voelen bij het konijnenpad (een uitgegraven gangenstelsel met leuke kruip en sluipplekjes) en klauteren aan de Zweedse bruggen! En in de zomer kun je smullen van fruit en vruchten in het smulbos.
En je kunt op de site van het speelbos ook nog eens toffe (speur)tochten downloaden. Zo is er een fotozoektocht, een bordjes route met leuke opdrachten en een voetjes-wandelroute. Print de tocht uit en ontdek op een andere manier het speelbos!
Komen jullie ook lekker klauteren en klimmen?
PS Op zoek naar nog meer leuke natuurplekken om met je kids naar toe te gaan? Check onze eropuit-categorie!
Meer inspiratie


Herfstvakantie in Chassé Theater
Films, theater en creatieve ateliers: in de herfstvakantie zit je goed bij Chassé Theater Breda.
Vakantie in het museum
Geniet tijdens de herfstvakantie van de toffe dingen die er te ontdekken zijn in Stedelijk Museum Breda!
Cinekid Film- & Mediafestival
's Werelds grootste film- en mediafestival voor kinderen in de herfstvakantie! Komen jullie ook langs?Blogs & inspiratie
Alle blogs
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!
Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!
5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!
Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!