Circusschool
Ben jij de nieuwe clown of acrobaat? Kom dan naar Circuskunst!
Bij Circuskunst leer je veel verschillende onderdelen van het circus. Jongleren, diabolo, bordjes draaien maar ook éénwielfietsen en acrobatiek horen erbij. En als echte acrobaat hang je natuurlijk ook in de trapeze.
De circuslessen draaien om trucs, maar vooral om plezier. Bij de jongste groepen worden de spellen vooral in spelvorm gegeven en bij de ouderen is er meer aandacht voor trucs.
En natuurlijk wil je aan het einde van het seizoen aan je familie en vrienden laten zien wat je hebt geoefend. Daarom is er aan het einde van het seizoen altijd een afsluiting met een stoere presentatie of show!
Klik snel op de roze button om naar de website te gaan voor meer informatie!
Lijstjes voor Breda
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda
Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!
10x de leukste pluktuinen in Noord-Brabant!
Pluktuinen in Tilburg, Breda, Eindhoven en Den Bosch. Die zijn er genoeg. Pluk je eigen fruit of bloemen in de pluktuin met je kind. Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van de pluktuinen in Noord-Brabant.
10x restaurant met speeltuin geopend op zondag!
Gezellig eropuit met de kids op zondag? Kinderen zijn dol op speeltuinen! We hebben een aantal restaurantjes gevonden waar je goed met de kids kunt eten én waar de kids zich uit kunnen leven in de speeltuin.