Naailes CreAtelier
Leer zelf een zacht kussen, stoere tas of kledingstuk naaien bij CreAtelier!
Naaien is zeker niet alleen voor volwassenen, ook veel kinderen vinden naaien erg leuk. Bij CreAtelier kun je op naailes. Je gaat echt zelf aan de slag en leert hoe je met je eigen handen dingen kunt maken.
Eerst ga je leren hoe je met een naaimachine moet werken en daarna leer je hoe je stof moet knippen. Als je eenmaal weet hoe het moet, kun je super leuke dingen maken, zoals een knuffel of een tas.
Maak jij straks zelf je lievelingsknuffel?
Klik snel op de roze button om naar de website te gaan voor meer informatie!
Bekijk ook onze Eropuit categorie voor de leukste uitjes in Breda!
CreAtelier Doe 't lekker zelf!
Houtmarktpassage 18
4811 JS Breda
Openingstijden
Woensdag middag:13.30 - 15u of
15.30 - 17u.
Prijs
€65 per maand
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Breda
Blogs & inspiratie
Alle blogs
5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!
Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!
7x de leukste dierentuinen in Noord-Brabant
Naar de dierentuin! Zo gezellig om dat samen met opa. Of bijvoorbeeld tijdens je papa- of mamadag met je dreumes of peuter, met de kids tijdens een studiedag of juist met het hele gezin als leuke weekend-uitje! Hoe dan ook, altijd een succes! Wil je weten wat onze favoriete dierenparken in Noord-Brabant zijn? Ontdek ze hier!
18x Leukste Natuurspeeltuinen in Noord-Brabant
Ben je op zoek naar een overzicht van de leukste natuurspeeltuinen van Noord-Brabant? Wij hebben de 18 leukste natuurspeeltuinen voor je op een rij gezet. Veel plezier in de speeltuin!
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!