Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blauwe Kamer

Dit natuurgebied aan de Mark bij Breda is ideaal voor een korte wandeling!

Ten zuiden van Breda ligt dit landgoedje. Bijzondere aan dit natuurgebied zijn de ‘kamertjes’. Dit zijn akkertjes en weitjes omgeven door brede houtwallen en zorgen voor een intieme sfeer op dit landgoed.
Mooi is ook de overgang van het bos naar het dal van de Mark! Je kan hier een rustige kleine wandeling doen. Ideaal voor een frisse neus met het hele gezin.
Parkeren kun je op de parkeerplaats bij sportterrein aan de Reeptiend in Breda. Het is op fietsafstand van het Ginneken en Ulvenhout, waar je kan genieten van een hapje of drankje na de wandeling!
PS Kijk in onze Uit eten-categorie voor de leukste kindvriendelijke restaurantjes in Ulvenhout en het Ginneken!

Brabants Landschap

Reeptiend

4836 Breda

Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Brabants Landschap

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Stedelijk Museum Breda

Ontdek de spannende verhalen van Breda in dit museum!

Telekids Musicalschool

Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Breda

FunZone Breda

Bij FunZone Breda speel en spring je erop los! Kom je ook?

BRIK Kinderfestival Breda

Beleef het BRIK-kinderfestival van 21 t/m 28 juni in Breda.

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x goede ijswinkels in en om Breda

Waar kan je het lekkerste ijs in Breda halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet. 

De tofste strandjes in en om Breda

Geniet van het zomerse weer op één van deze strandjes in en om Breda. Bij de meeste zit er ook nog een zwemplas bij. Dus gooi de schepjes, emmertjes en zonnebrandcrème gauw in een grote tas en maak er een mooie dag van op één van deze leuke stranden!

Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant

Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief