Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderfeestje bij de boer!

Recreatieboerderij Johan en Caroline heeft een super leuk kinderfeestjes! Kijk snel verder!

Is er iemand jarig? Dan is het natuurlijk tijd voor een feestje!

Is jouw kind tussen de 4 en 8 jaar? En wil jij een gaaf kinderfeestje vieren met zijn/haar vriendjes en vriendinnetjes? Dan ben je bij Johan en Caroline op het juiste adres!

Hoe leuk is dat , je kinderfeestje vieren op de Recreatieboerderij van Johan en Caroline. Met die gave grote speeltuin met die vele fietsjes, steppen en andere speelmaterialen. Zij bieden dit feestje aan onder de noemer “Lekker spelen in de speeltuin”.
Je kunt je kinderfeestje vieren op Woensdagmiddag, Vrijdagmiddag en Zaterdagochtend. (Niet in schoolvakanties en feestdagen)

Extra leuk en fijn!
Jullie zitten lekker droog onder de overkapping en voor de kids hebben we een mega overdekt springkussen. Dus ook bij wat slechter weer, kan het feestje gewoon doorgaan!

Programma van dit kinderfeestje

Beginnen met cake en slagroom of met friet/pannenkoek/tosti. Nadat er is gezongen, is het tijd om de cadeautjes uit te pakken. (30 min)
Daarna kun je heerlijk spelen in de ( water) speeltuin en op het mega springkussen of op de trampoline op de camping
Tijd voor een pauze met een heerlijke schaal vol vers fruit en wat drinken. (30 min)
Nog even lekker spelen in de speeltuin. (30 min)
Het feestje wordt afgesloten met friet/pannenkoek/tosti of het cakeje met slagroom. En natuurlijk hebben ze nog een leuke verrassing voor iedereen! (30 min)

Het feestje is bewust in een tijdsblok van 3 uur, want deze tijd is er zeker nodig om zo’n leuk feestje te vieren.

Kijk voor meer informatie over de tijden, de prijzen etc. op de website (via de roze button).

Recreatieboerderij Johan en Caroline

Wagenstraat 74

4845 CX Wagenberg

Openingstijden Feestjes duren ongeveer 3 uur.
Prijs Zie website. 
Minimum aantal kinderen per feestje: 8
Mail direct

Mail direct naar Recreatieboerderij Johan en Caroline

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Zomerpaleis

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x goede ijswinkels in en om Breda

Waar kan je het lekkerste ijs in Breda halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet. 

4 x superleuke unicorn traktaties

Superleuk om deze unicorn-traktaties met je verjaardag uit te delen! In de klas of gewoon lekker thuis. Ze zien er mooi uit en zijn ook nog eens ontzettend lekker!

18x Leukste Natuurspeeltuinen in Noord-Brabant

Ben je op zoek naar een overzicht van de leukste natuurspeeltuinen van Noord-Brabant? Wij hebben de 18 leukste natuurspeeltuinen voor je op een rij gezet. Veel plezier in de speeltuin!

Gratis en low budget kinderfeestjes in Breda

Een kinderfeestje hoeft echt niet duur te zijn. In en rond Breda zijn er verrassend veel leuke plekken waar je gratis of low-budget een kinderfeestjes kan vieren. Lekker naar buiten, rennen, spelen, bouwen en dieren aaien – dat zijn goede ingrediënten voor een top feestje. Hier vind je 5 toffe tips voor een feestje zonder gedoe én zonder (hoge) kosten.