
Kleijne
Aan het gezellige Ginnekenmarkt ligt deze ook zo gezellige koffie- en broodjeszaak!
Kleijne is een koffieshop, broodjeszaak en smoothie- en sapbar. Echt een heerlijk plek om even met je kids samen te genieten. Ze hebben lekkere vers belegde broodjes, maar ook salades en soepen! De kids kunnen genieten van een croissantje met iets lekkers erop!
Kom je bijvoorbeeld alleen voor een koffietje en een lekkere smoothie voor je kids? Dan kun je jezelf extra verwennen met appeltaart of een doosje rozijnen voor de kleintjes!
Wil je kleine een ‘koffietje meedoen’? Bestel dan een warme melk en schuim met cacaopoeder! Mmmm…samen quality time.
Binnenkort gaat de website van Kleijne (via roze button) live. Je kunt ook meer informatie vinden op hun facebookpagina: www.facebook.com/kleijnebreda!
PS Wist je dat we hele leuke tips hebben voor Kinderfeestjes?
Kleijne
Ginnekenmarkt
4835 JC Breda
Openingstijden
Van dinsdag t/m zondag geopend van 8:15u- 16:30u.Prijs
Zie menukaart.
Mail direct
Telefoonnummer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant
Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.
18x Leukste Natuurspeeltuinen in Noord-Brabant
Ben je op zoek naar een overzicht van de leukste natuurspeeltuinen van Noord-Brabant? Wij hebben de 18 leukste natuurspeeltuinen voor je op een rij gezet. Veel plezier in de speeltuin!
11x Kermis in en om Breda
Een kermis is een perfect uitje voor kinderen tijdens de zomervakantie. Ze kunnen zich uitleven in de attracties, plezier maken met de spelletjes, en genieten van het lekkere eten. In de regio Breda zijn er veel kermissen die je kunt bezoeken, ontdek ze hier!