Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

The Wall of Dance

De leukste danslessen voor jongens en meisjes vanaf 3 jaar in Ulvenhout en Galder!

Voor de allerkleinsten (3 tot 5 jaar) is de leuke les Kinderdans. Eén uur in de week wordt er een dansles verzorgd voor ‘de mini’s’. In deze lessen wordt op verantwoorde wijze de basis gelegd voor de dansontwikkeling en ontwikkel je fantasie en dansgevoel met het uitbeelden van sprookjes en verhaaltjes.

Het stoere Streetdance is voor jongens en meisjes in de leeftijd van 6 tot 9 jaar. In de streetdance lessen wordt er gedanst op diverse medley’s en mixen van stoere, bekende en de nieuwste muziek. Elk dansseizoen is het zelfs mogelijk mee te doen met demo’s en presentaties in Ulvenhout en omstreken.

Vanaf 10 jaar is het tijd voor Hiphop! Net als in de streetdance lessen wordt er gewerkt aan nieuwe bewegingen, ritme en in samenwerking een coole dans neer te zetten. Speciaal voor jongens is er tussen de 6 en 12 jaar Hiphop Boys!

En naast danslessen is het ook mogelijk om workshops en kinderfeestjes te boeken. Wil jij ook komen dansen bij The Wall of Dance? Schrijf je dan snel in via de website!

PS. Ook leuk zijn de vele leuke kindervoorstellingen in de theaters van Breda en omstreken!

The Wall of Dance

Jeugdland 1

4851 AT Ulvenhout

Openingstijden Zie het lesrooster op de website
Prijs Zie de contributie voor dit seizoen op de website
Mail direct

Mail direct naar The Wall of Dance

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Zijn jullie al in De Museumfabriek geweest?

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste bowlingbanen om met kinderen te bowlen in en om Breda

Bowlen met kinderen, zo leuk om te doen! Wie van jullie gooit de meeste strikes? Wij worden altijd enorm fanatiek als we gaan bowlen. We hebben de gezelligste bowlingbanen uit de regio Breda voor je op een rijtje gezet. Welke bowlingbaan kiezen jullie als eerste?

6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda

Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!

9 x warme chocolademelk in Breda

Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk.

5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!

Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief