Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad De Banakker

Bij dit zwembad in Etten-Leur kun je vanaf 6 maanden al op zwemcursussen!

In zwembad de Banakker begin je eerst met Jip’s waterwennen. Op een leuke en speelse manier worden kinderen watervrij gemaakt. De kinderen worden beloond met stickers, die ze kunnen plakken in het boekje ‘Jippie, ik leer zwemmen’

Hierna stromen ze door naar de lessen voor het ABC-diploma. Kinderen worden hier nog meer vertrouwd met het water en gaan aan de slag met alle vaardigheden die nodig zijn voor het diploma. Er worden nog steeds stickers uitgedeeld voor in het leuke boekje.

De lessen zijn één maal per week en duren een uur. De lessen worden op alle dagen in de week gegeven.

Voor de allerkleinste is er het Baby-Peuter-Kleuterzwemmen. Dit is ter voorbereiding voor het ABC zwemdiploma. Kinderen leren lopen in het water, spetteren, draaien en eruit klimmen. Dit gebeurt allemaal in spelvorm zodat het erg leuk is voor de kinderen. Elke les duurt 30 minuten.

Klik voor meer info over dit zwembad op de roze button hieronder.

PS Wist je dat we ook heel veel leuke Eropuit-tips hebben?

Sportcentrum De Banakker

Frederik van Eedenstraat 23

4873 AW Etten-Leur

Openingstijden

ABD-diploma zwemmen: dagelijks zijn er mogelijkheden voor zwemles.

Baby-Peuter-Kleuter-zwemmen wordt op woensdag en vrijdag tussen 9.15 - 11.45u gegeven.

Mail direct

Mail direct naar Sportcentrum De Banakker

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Maritieme week in ’t Zuiderzeemuseum

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De zomervakantie uitjes en tips van 2026

Hiep hoi! De zomervakantie komt eraan! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Breda en iets verder weg!

Fijne zomertips voor toffe familie-uitjes in Noord-Brabant!

Ook zo'n zin in de zomer met afwisselende uitstapjes? In Brabant valt er deze zomer van alles te beleven. Trek erop uit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, een verrassende museum of ontdek de gezellige steden. Wij verzamelden hele toffe tips voor je.

18x Leukste Natuurspeeltuinen in Noord-Brabant

Ben je op zoek naar een overzicht van de leukste natuurspeeltuinen van Noord-Brabant? Wij hebben de 18 leukste natuurspeeltuinen voor je op een rij gezet. Veel plezier in de speeltuin!

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief