Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Gezinszwemmen!

Ga met het gezin in het weekend lekker zwemmen en spelen in zwembad De Banakker in Etten-Leur!

Dit zwembad biedt heel veel speelplezier voor je kids! Wel of geen diploma, er is genoeg te doen. In het weekend ligt er in het ondiepe zwembad heel leuk speelgoed. De allerkleinste kunnen zo heerlijk spelen en spetteren in het water.

In het diepe bad mogen ook de kinderen vrijspelen. Er hangen zeilen met gaten in het water. Zo kunnen de kids het door het gat zwemmen voor het diploma op een speelse manier oefenen.

Het zwembad heeft daarnaast nog een grote waterglijbaan, een golfbad, leuke watervalletjes en whirlpools. Dagelijks is het zwembad geopend en kun je er vrij zwemmen en gebruik maken van baden en glijbaan. In het weekend is er speciaal het gezinszwemmen en ligt er het speelgoed in het water.

Een heel leuk uitje dus met het gezin! Wil je meer weten over dit zwembad? Klik dan via de roze button direct door naar hun website.

PS Op zoek naar een leuk kinderfeestje? Kijk eens in onze Kinderfeestjes-categorie voor inspiratie!

Sportcentrum De Banakker

Frederik van Eedenstraat 23

4873 AW Etten-Leur

Openingstijden Dagelijks geopend en een mogelijkheid tot vrij- en/of gezinszwemmen. Kijk voor de exacte openingstijden op hun website.
Prijs Tot 4 jaar gratis; Vanaf 4 jaar €3,7. Daarnaast zijn er badenkaarten mogelijk.
Mail direct

Mail direct naar Sportcentrum De Banakker

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

De Musical4daagse

Een unieke theater ervaring in het Chassé Theater Breda!

Voor de Draad Ermee (4+)

Hoe innig zijn we met elkaar verbonden? Te zien bij De Stile!

Aikidocentrum Brabant | Japanse verdedigingskunst

Wil jouw kind zich deze mooie Japanse verdedigingskunst eigen maken?

Maczek Memorial Breda Museum

Museum over Poolse soldaten die Breda hebben bevrijd in WOII

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Gratis en low budget kinderfeestjes in Breda

Een kinderfeestje hoeft echt niet duur te zijn. In en rond Breda zijn er verrassend veel leuke plekken waar je gratis of low-budget een kinderfeestjes kan vieren. Lekker naar buiten, rennen, spelen, bouwen en dieren aaien – dat zijn goede ingrediënten voor een top feestje. Hier vind je 5 toffe tips voor een feestje zonder gedoe én zonder (hoge) kosten.

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!

Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!

De leukste boerderijwinkels in de buurt!

Boerderijwinkels bieden een ruime keuze in (streek)producten van de boerderij en vaak valt er voor kids op de boerderij ook nog van alles te beleven! Een groene omgeving met dieren en een hoop lekkers, wat wil je nog meer?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief