Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Yogasite Breda

Hier geven ze heel leuk yoga voor ouder en kind en tieneryoga! Iets voor jou?

Bij Yogasite in Breda kun je Ouder & Kind yoga volgen zodra je kind 5 jaar is. Het is een hele leuke manier om samen tijd door te brengen. Je hebt even alle tijd en rust om samen van elkaar te genieten en plezier te hebben.

Je leert je kind door de oefeningen ook beter kennen. Je zoon of dochter staat centraal en bepaald het tempo. Jij gaat samen ademhalings-, ontspanningsoefeningen, en massages doen. Allemaal op een speelse manier.

Vanaf een jaar of 10 kun je op tieneryoga. Tijdens de tieneryoga start de les met een kringgesprek, waar een thema of issues uit jullie dagelijkse leven worden besproken. Daarna worden er yogahoudingen, ademhalingsoefeningen, ontspanning, mindfulness, massage en meditatie gecombineerd.

Op de website (via de roze button) vind je meer informatie

PS Heb je al wel eens gekeken in onze Kinderfeestjes-categorie? Hier vind je heel veel inspiratie voor leuke feestjes!

Yogasite Breda

Doctor Struyckenplein 65

4812 TA Breda

Openingstijden Zie website voor lestijden.
Prijs 10 lessenkaart: €80; 20 lessenkaart €150; Losse les: 12 euro.
Mail direct

Mail direct naar Yogasite Breda

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Breda

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

12 kidsproof tips om snel rijk te worden op Koningsdag!

26 april vieren we Koningsdag! Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!

17x oranje traktaties voor Koningsdag

Het is altijd leuk om van Koningsdag een leuk feest te maken. Wij hebben 17 oranje recepten voor Koningsdag gemaakt zodat je een lekker feestje kan vieren! Gezellig met de kinderen de keuken en oranje lekkernijen maken.

Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant

Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief