Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Weekendschool Breda

Ben je ouder dan 9 jaar en nieuwsgierig aangelegd? Kom dan eens naar Petje af!

Bij Petje af ga je op 28 zondagen in het jaar in blokken van 4 weken met verschillende beroepen kennis maken! Zo kan de brandweerman, een arts, het werk binnen een tv-studio of een advocaat aan bod komen!

Heel interessant voor de kinderen! De eerste zondag van een blok komt een gastdocent meer vertellen op de weekendschool. De zondag erop ga je een kijkje nemen op het werk van de gastdocent en mag je in de praktijk meehelpen.

De derde dag van het blok ga je zelf aan de slag met een presentatie! Je gaat zelf vertellen wat je tot nu toe hebt geleerd over het bepaalde beroep. De laatste activiteit wordt door de groep bepaald. Er worden drie leuke verschillende en uitdagende voorstellen gedaan en dan is het de meeste stemmen gelden!

De weekendschool is leerzaam en op sociaal gebied ook uitdagend! Maar ook gezellig om samen met leeftijdsgenoten op pad te gaan! De weekendschool zit op drie locaties in Breda. Naast de locatie op de Vlierenbroek, zit men ook op Mrg. Nolensplein 1 en Molstraat 34.

Wil je meer weten, dan klik je via de roze button direct door naar hun website!

PS Wist je dat we een Uitagenda hebben, die vol staat met leuke tips voor eropuit!

Weekendschool Petje af Breda

Vlierenbroek 32

4822 XM Breda

Openingstijden 28 zondagen in het jaar (zie website voor de exacte planning).
Mail direct

Mail direct naar Weekendschool Petje af Breda

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomers genieten bij Kasteel de Haar

Stap in de wereld van het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x goede ijswinkels in en om Breda

Waar kan je het lekkerste ijs in Breda halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet. 

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant

Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.

Fijne zomertips voor toffe familie-uitjes in Noord-Brabant!

Ook zo'n zin in de zomer met afwisselende uitstapjes? In Brabant valt er deze zomer van alles te beleven. Trek erop uit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, een verrassende museum of ontdek de gezellige steden. Wij verzamelden hele toffe tips voor je.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief