Frozen yoghurt & ice!
Naast lekker ijs kun je bij Scoops in Breda genieten van de gezonde frozen-yogurt!
In de gezellige en leuke winkelstraat, de Veemarktstraat, zit Scoops! Een leuke plek om even pauze te houden als je in deze straat heerlijk aan het shoppen bent.
Je kan kiezen uit diverse soorten ijs! Ze hebben zelfs Minions ijs. Maar ook hebben ze het gezondere maar net zo lekkere frozen youghurt. De Frozen Yogurt S kun je bijvoorbeeld nemen met 2 toppings naar keuze. Ook lekker als lunch!
Je kunt Scoops vinden op Facebook (via de roze button).
PS Kijk hier voor leuke winkels in de buurt van Scoops!
Scoops Breda Frozen Yoghurt & Ice cream
Veemarktstraat 29
4811 ZC Breda
Openingstijden
Maandag t/m zondag (kijk voor de exacte openingstijden op hun facebookpagina).Toon op kaart
Lijstjes voor Breda
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda
Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!
De leukste boerderijwinkels in de buurt!
Boerderijwinkels bieden een ruime keuze in (streek)producten van de boerderij en vaak valt er voor kids op de boerderij ook nog van alles te beleven! Een groene omgeving met dieren en een hoop lekkers, wat wil je nog meer?
Twister maken met stoepkrijt
Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijt mee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!
10x restaurant met speeltuin geopend op zondag!
Gezellig eropuit met de kids op zondag? Kinderen zijn dol op speeltuinen! We hebben een aantal restaurantjes gevonden waar je goed met de kids kunt eten én waar de kids zich uit kunnen leven in de speeltuin.