Korenmolen de Hoop
Korenmolen De Hoop in Bavel: restaurant met speeltuin, dieren, schepijs en lekker gerechten!
Bij de molen in Bavel kun je terecht voor een lekkere lunch of diner, een schepijsje, borrel en meer. Buiten is er een fijn terras met speeltuin. Daarnaast grenst het terras aan de dierenweide!
Als je oudere kinderen hebt, kunnen deze ook zelfstandig spelen in de speeltuin met voetbalveldje aan de overkant van de molen.
Meer weten over bijvoorbeeld het kindermenu? Check via de roze button hun website.
PS Staat jouw favoriete kinderactiviteit nog niet op onze website? Tip ons via asja@kidsproof.nl! Alvast bedankt!
Lijstjes voor Breda
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x restaurant met speeltuin geopend op zondag!
Gezellig eropuit met de kids op zondag? Kinderen zijn dol op speeltuinen! We hebben een aantal restaurantjes gevonden waar je goed met de kids kunt eten én waar de kids zich uit kunnen leven in de speeltuin.
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!