Nagels lakken!
Spiegeltje spiegeltje aan de wand, wie heeft de mooiste nagels van het land?
Vind jouw dochter en haar vriendinnen het ook heerlijk om hun nagels te lakken? Dan is dit een heel leuk feestje bij De verzorgde nagel in Breda of Etten-Leur.
De meiden gaan lekker aan de slag met verschillende kleuren nagellak, glitters, steentjes en stickers. Eerst mogen ze oefenen op een nagelwieltje en daarna kunnen ze los gaan op hun eigen of elkaar nagels. De jarige job boft, want haar nagels worden gedaan door een professional!
Benieuwd naar dit feestje? Kijk op hun website (via de roze button) voor meer informatie! He adres in Etten-Leur is: Van Bergenplein 13a.
PS Kijk eens in onze Uitagenda, voor allerlei leuke eropuit-tips met je kinderen!
Verzorgde nagel
Paradijslaan 33
4822 PD Breda
Openingstijden
In overleg.Prijs
€10 p.p. (tussen de 6 a 10 kinderen).Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda
Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!
5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!
Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!
9 x warme chocolademelk in Breda
Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk.