
Landgoed Bouvigne
Op een unieke locatie in Breda ligt dit sprookjesachtige kasteel met schitterende tuinen.
Het kasteel ligt dichtbij het gezellige Ginneken, tegenover het Mastbos en aan het natuurgebied het Markdal. Sinds de jaren 70 is het kasteel in eigendom van Waterschap Brabantse Delta en doorgaans helaas niet meer toegankelijk voor publiek.
Gelukkig zijn de mooie kasteeltuinen wel doordeweeks geopend. Je kan er heerlijk met je kinderen vertoeven en rondlopen door de Franse, Engelse of Duitse tuin. En voor kinderen geldt dat ze een kasteel alleen van buiten al fantastisch vinden.
Op een aantal bijzondere dagen in het jaar, is het kasteel wel toegankelijk (zie onze Uitagenda voor de exacte data). Wil je meer weten over dit landgoed? Klik dan via de roze button direct door naar hun website.
PS Benieuwd wat je voor leuke activiteiten hier in de buurt hebt? Kijk dan verder in onze Eropuit-categorie!
Landgoed Bouvigne
Bouvignelaan 5
4836 AA Breda
Openingstijden
De tuinen zijn geopend van maandag t/m vrijdag 09.00-16.00 uur.Prijs
GratisToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
11x Kermis in en om Breda
Een kermis is een perfect uitje voor kinderen tijdens de zomervakantie. Ze kunnen zich uitleven in de attracties, plezier maken met de spelletjes, en genieten van het lekkere eten. In de regio Breda zijn er veel kermissen die je kunt bezoeken, ontdek ze hier!
7x goede ijswinkels in en om Breda
Waar kan je het lekkerste ijs in Breda halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet.
18x Leukste Natuurspeeltuinen in Noord-Brabant
Ben je op zoek naar een overzicht van de leukste natuurspeeltuinen van Noord-Brabant? Wij hebben de 18 leukste natuurspeeltuinen voor je op een rij gezet. Veel plezier in de speeltuin!