Eastwood Tigers
Bij de Eastwood Tigers speel je gemengd basketball vanaf ongeveer 6 jaar!
Basketball is een sport voor zowel jongens als meisjes. Leer alle tips en tricks tijdens de trainingen en neem het op tegen leeftijdgenootjes van andere clubs tijdens wedstrijden!
De jeugd commissie van de Eastwoodtigers organiseert evenementen voor alle jeugdteams (t/m U18). Zo is er jaarlijks een uitje, zoals het bezoek aan een ere-divisie basketbal wedstrijd, maar ook het familietoernooi aan het eind van het seizoen hoort daar bij.
Wil jij kijken of basketball iets voor jou is? Schrijf je dan via de site in voor de vier gratis proeftrainingen bij Eastwood Tigers in Oosterhout! Klik op de roze button voor meer informatie!
Eastwood Tigers
Lodewijk Napoleonlaan 111
4904 LH Oosterhout
Openingstijden
Zie het trainingsschema per team op de sitePrijs
Zie de contributie voor dit seizoen op de websiteToon op kaart
Lijstjes voor Breda
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x restaurant met speeltuin geopend op zondag!
Gezellig eropuit met de kids op zondag? Kinderen zijn dol op speeltuinen! We hebben een aantal restaurantjes gevonden waar je goed met de kids kunt eten én waar de kids zich uit kunnen leven in de speeltuin.
10x de leukste pluktuinen in Noord-Brabant!
Pluktuinen in Tilburg, Breda, Eindhoven en Den Bosch. Die zijn er genoeg. Pluk je eigen fruit of bloemen in de pluktuin met je kind. Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van de pluktuinen in Noord-Brabant.
6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda
Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!