Feestje bij het museum!
Geef je kinderfeestje in dit leuke speelgoed & carnavalsmuseum in Oosterhout (7+)!
Het feestje kan beginnen met een drankjes en iets lekkers in het Museumcafé. Dit is ook een leuke ruimte om de cadeautjes te geven.
Dan gaan de kinderen op ontdekkingstour door het museum. Zagen de poppen vroeger er hetzelfde uit als nu? Wat was het stoere speelgoed van vroeger? Wat voor vermaak was er vroeger zonder de films van tegenwoordig?
Na de speurtocht is er tijd voor een zakje chips en wat te drinken.
Een heerlijk feestje tussen het speelgoed! Wil je meer weten, kijk dan via de roze button verder op hun website. Er zijn meerdere arrangementen te reserveren.
PS Op zoek naar leuke tips voor een dagje weg in onze omgeving? Kijk dan verder in onze Eropuit-categorie!
Speelgoed & Carnavalsmuseum Op Stelten
Zandheuvel 51
4901 HT Oosterhout
Openingstijden
Kijk voor de exacte openingstijden op hun website.Toon op kaart
Lijstjes voor Breda
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zelf kerstkaarten maken: Makkelijk en snel
De allerleukste kerstkaarten zijn zelfgemaakt! Hoe leuk om deze samen met je kinderen te maken en te versturen naar dierbaren die je niet ziet tijdens de feestdagen. Bekijk hier onze 14 creatieve en supermakkelijke ideeën om een kerstkaart te maken.
Kerstmarkten in en om Breda
De leukste winteruitjes in Noord-Brabant met kinderen!
Voor de leukste winterse uitstapjes hoef je Noord-Brabant helemaal niet uit! Geniet van sfeervolle winterfeestjes en kerstmarkten, verwonder je bij lichtjestours, bezoek een gaaf museum… in onze mooie provincie is zóveel te beleven! Geniet van deze fijne winterse weken!