Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Asterdplas Breda

Heerlijk spelen en zwemmen bij deze recreatieplas in de wijk Asterd bij Haagse Beemden.

Neem een duik, probeer eens te surfen of maak een zeiltochtje! Je kunt heerlijk liggen op het strand (vergeet de emmertjes en schepjes niet!) of op de ligweides met gras. Het fijne is dat gemotoriseerde voertuigen niet toegestaan zijn.

Neem lekker zelf een picknick mee of combineer het met een bezoek aan het nabijgelegen Asterdhoeve voor een versnapering en verder speelplezier voor de kinderen!

Een lekkere plek dus om te genieten van het zomerse weer! Maar ook bij strenge vorst is dit een plek om te zijn. De schaatsen kunnen dan onder worden gebonden en kun je naar hartenlust schaatsen op deze mooie recreatieplas!

PS Inspiratie nodig voor een leuk dagje weg in onze omgeving? Kijk dan verder in onze http://www.kidsproof.nl/Breda/eropuit!

Asterdplas

Rietdijk 8

4823 ZK Breda

Prijs Gratis.
Toon op kaart

Meer inspiratie

Naar het circus

Geniet deze zomer van een nostalgische circusvoorstelling van Circus Snor!

Bounce Valley Feestje

Vier je verjaardagsfeestje springend in dit gigantische Airpark in Breda.

Chassé Cinemini | Films voor de allerkleinsten

Zacht geluid, gedimd licht en de kinderen kunnen gewoon bewegen en reageren; superleuk film kijken!

Klimbos Bergen op Zoom

Klimbos Bergen op Zoom heeft fantastisch hoge bomen waarvan je de top kan bereiken, kom je ook?

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Hart met foto’s maken voor Moederdag

Maak een originele en mooie verrassing voor Moederdag met dit mooie foto hart. Het is heel makkelijk dus aan de slag!

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

7x goede ijswinkels in en om Breda

Waar kan je het lekkerste ijs in Breda halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet. 

Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant

Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief