Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Korfbal in Etten-Leur

Maak kennis met een actieve, snelle en leuke sport: Korfbal bij de vereniging in Etten-Leur.

Gedurende de veldcompetitie trainen en spelen ze op het kunstgrasveld aan de Olympiade. De trainingen zijn op dinsdag- en donderdag avond. De trainingen beginnen rond 18:30 uur voor de jongste teams.

Tijdens de zaalcompetitie trainen en spelen ze in het Turfschip aan de Schippersstraat te Etten-Leur. Ook in het winterseizoen trainen veel teams 2 keer per week. Daarnaast speel je op zaterdag een wedstrijd.

Met ingang van het seizoen 2015/2016 gaat ELKV weer met een Kangoeroe Klup beginnen. De Kangoeroe Klup is een clubje voor de aller jongsten van 3 t/m 6 jaar die het leuk vinden om samen te spelen. Naast het plezier dat de kinderen erin hebben is het ook nog eens erg goed voor de ontwikkeling motoriek en de sociale omgang met anderen.

Natuurlijk is het voor iedereen mogelijk om lid te worden van onze mooie vereniging. Om zeker ervan te zijn dat je het leuk vindt kun je eerst 4 keer gratis komen meetrainen. Meer info hierover vind je op de website via de roze button.

PS Op onze homepage lees je de leukste blogs over kinderactiviteiten, nieuwtjes en meer!

Etten-Leurse Korfbalvereniging

Olympiade 41

4873 DA Etten-Leur

Openingstijden Zie de tekst
Prijs Zie de contributie voor dit seizoen op de website
Mail direct

Mail direct naar Etten-Leurse Korfbalvereniging

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Breda

Uitgelicht

Bekijk

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

17x oranje traktaties voor Koningsdag

Het is altijd leuk om van Koningsdag een leuk feest te maken. Wij hebben 17 oranje recepten voor Koningsdag gemaakt zodat je een lekker feestje kan vieren! Gezellig met de kinderen de keuken en oranje lekkernijen maken.

12 kidsproof tips om snel rijk te worden op Koningsdag!

26 april vieren we Koningsdag! Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!

Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant

Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief