Landgoed Ulvenhart
Op een fantastische locatie aan de rand van het bos bij Ulvenhout ligt deze heerlijk B&B!
De boerderij bevat twee schitterende accommodaties. De Vos & De Zolder biedt ruimte aan 16 personen (4 slaapkamers) en De Jager & Gelagkamer aan 20 personen (6 slaapkamers). Alle slaapkamers hebben hun eigen sanitair.
Het ontbijt bestaat uit dagverse producten en komt deels uit eigen tuin. Er kan op verzoek ook gebruik worden gemaakt van een lunch of diner.
Vanuit het landgoed kun je heerlijk de bossen intrekken, en ben je zo in Breda! Kijk hier voor leuke activiteiten in omgeving! De kinderen kunnen op het speelterrein bij de boerderij zich uitleven, met de aanwezige spelletjes spelen en zich vermaken met de boerderijdieren.
Kortom, Landgoed Ulvenhart is een schitterende locatie om te overnachten met het gezin of met je familie.
Klik op de roze button direct door naar hun website voor meer informatie.
Lijstjes voor Breda
Meer inspiratie
Meivakantie op Slot Loevestein: avontuur voor kinderen
Van speurtochten tot D-Day soldaten en tin gieten – dit is niet zomaar een dagje uit. Ontdek ze allemaal!
Meivakantie bij Deltapark Neeltje Jans
Kom lekker uitwaaien bij Deltapark Neeltje Jans in de meivakantie
De nieuwste familiefilms bij Pathe
Al jouw filmhelden beleven nieuwe avonturen; deze lente in de bioscoop!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste meivakantie uitjes en tips
Al plannen voor de meivakantie en Koningsdag? Er is weer ontzettend veel leuks te beleven met het hele gezin. Hieronder vind je een heleboel toffe uitjes en activiteiten. En check regelmatig onze Uitagenda op Kidsproof Breda. Deze vullen steeds weer bij.
Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant
Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!