Italiaans eten in Breda!
Meer dan 35 jaar oud Italiaans restaurant op de Grote Markt! Kinderen zijn hier echt welkom!
In het grote restaurant heerst een authentieke, warme, zuidelijke sfeer. In de zomer kun je op het terras genieten van de gezellige Grote Markt.
De kaart is divers. Je kunt hier terecht voor pizza’s, pasta’s, vlees en visgerechten. Voor de kinderen (t/m 12 jaar) is er een kinderkaart. Naast pizza en pasta kunnen zij ook kiezen uit friet met kip of schnitzel.
Wil je meer weten? Klik dan via de roze button direct door naar de website van Da Attilio.
PS Wil je een hapje eten combineren met een leuk dagje weg met de kids? Kijk dan in onze Eropuit-categorie voor tips in de omgeving van Breda!
Da Attilio
Grote Markt 35
4811 XP Breda
Openingstijden
Dagelijks geopend van 12-23u.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zelf kerstkaarten maken: Makkelijk en snel
De allerleukste kerstkaarten zijn zelfgemaakt! Hoe leuk om deze samen met je kinderen te maken en te versturen naar dierbaren die je niet ziet tijdens de feestdagen. Bekijk hier onze 14 creatieve en supermakkelijke ideeën om een kerstkaart te maken.
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
De leukste winteruitjes in Noord-Brabant met kinderen!
Voor de leukste winterse uitstapjes hoef je Noord-Brabant helemaal niet uit! Geniet van sfeervolle winterfeestjes en kerstmarkten, verwonder je bij lichtjestours, bezoek een gaaf museum… in onze mooie provincie is zóveel te beleven! Geniet van deze fijne winterse weken!