
Kinderboerderij Etten-Leur
Een gezellige boerderij met veel verschillende dieren! Je mag meehelpen met voeren!
Deze kinderboerderij was van oorsprong een melkveebedrijf! De koeien zijn er nog steeds te zien. Je hebt er ook nog een leuke schapenweide en een weide waar veel verschillende dieren gezellig samen staan.
Een echte beestenboel dus! Benieuwd naar welke dieren er allemaal zijn en wat er nog meer te beleven is op de Menmoerhoeve? Klik dan via de roze button direct door naar hun website!
PS Inspiratie nodig voor een leuk dagje weg in de buurt van Breda? Kijk dan verder in onze Eropuit-categorie!
De Menmoerhoeve
Zundertseweg 66
4876 NL Etten-Leur
Openingstijden
Zie websitePrijs
GratisToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Twister maken met stoepkrijt
Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijt mee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!
Bijzondere dierentuinen en parken in Noord-Brabant
Ontdek de speciale dieren zoals roofvogels, slangen, olifanten, vogelspinnen, alpaca's, tropische vlinders, ......Een unieke beleving in Brabant. Wij hebben alle bijzondere dierenparken van Noord-Brabant voor je verzameld en in dit blog gezet.

Gratis en low budget kinderfeestjes in Breda
Een kinderfeestje hoeft echt niet duur te zijn. In en rond Breda zijn er verrassend veel leuke plekken waar je gratis of low-budget een kinderfeestjes kan vieren. Lekker naar buiten, rennen, spelen, bouwen en dieren aaien – dat zijn goede ingrediënten voor een top feestje. Hier vind je 5 toffe tips voor een feestje zonder gedoe én zonder (hoge) kosten.