Speelparadijs Monkey Town
Kom een dagje klauteren, klimmen, door tunnels kruipen, springen en nog veel meer!
Eindeloos plezier in deze leuke en afwisselende indoorspeeltuin! Naast het klauteren, klimmen en glijden van diverse glijbanen kun je er ook spelen met super Lego, lol hebben in de ballenbak, springen op de trampolines en luchtkussens! Voor ieder wat wils dus!
Als ouder, opa of oma mag je gratis naar binnen en kun je genieten van een goede koffie! Je kunt gebruik maken van gratis WiFi en er zijn leesmappen aanwezig.
Klik op de roze button om direct door te gaan naar de website van Monkey Town Breda.
PS Nieuwsgierig naar andere leuke activiteiten in onze omgeving? Kijk dan verder in de Eropuit-categorie op onze website!
Monkey Town Breda
Tramsingel 48
4814 AC Breda
Openingstijden
Kijk voor de exacte openingstijden en coronamaatregelen op hun website.Prijs
Kijk voor de exacte prijzen op hun website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Breda
Meer inspiratie
Winterworkshop | Maak je eigen zegel
Tijdens de kerstvakantie kan je bij het Stedelijk Museum Breda deze leuke workshop doen!
De leukste, gezelligste en voordeligste arcade gamehal van NL: Let’s Play-It
Voordelig uitje in Etten-Leur
Kerststallen route Bavel
Loop de sfeervolle kerststallen route in Bavel!Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x creatief met kerstballen
Hoe leuk is het om samen met de kinderen een eigen kerstbal of kersthanger te maken en zo een persoonlijk tintje aan je kerstboom te geven? Wij hebben 20 te gekke tips voor je op een rijtje gezet.
Kerstvakantie 2025 Breda: leuke uitjes & activiteiten met kids
Yes, KERSTVAKANTIE! Dit betekent lekker veel tijd om met de kids wat leuks te doen. Daarom hebben we weer een fijn rijtje met tips. Wij wensen jou een magische tijd, geniet er samen van!
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!