
De Fazant lunch en borrel
Midden in de bossen kun je genieten van heerlijk eten, gezellige borrel of iets lekkers bij de koffie!
Na een wandeling of fietstocht door de Ulvenhoutse bossen, is de Fazant een uitstekende plek om verder te ontspannen!
Je kunt er de gehele dag terecht: ’s ochtends een kop koffie, rond 12 uur de lunch, in de middag een borrel en in de avond een diner! De menukeuze voor de kinderen is divers!
Bij mooi weer kun je lekker buiten op het terras zitten met uitzicht op de speeltuin. Je kunt altijd bij de bediening om een kleurplaat met potloden vragen.
Benieuwd naar wat De Fazant allemaal te bieden heeft? Klik dan via de roze button direct door naar hun website!
PS Op zoek naar andere leuke kindvriendelijke eetgelegenheden? Kijk dan in Uit eten op onze site!
De Fazant
St. Annadreef 2
4851 RC Ulvenhout
Prijs
Zie de menukaart op hun websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

11x de leukste binnenzwembaden in en rondom Breda
Heerlijk om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad, ook als het regent een goed idee. Eens een ander zwembad uitproberen? Wij zetten hieronder een spetterend overzicht van leuke binnenzwembaden in Breda en omgeving voor je op een rij.
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland