Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Onbeperkte Sportdag

Doe gratis mee aan deze toffe dag die Toyota organiseert voor kinderen met een beperking én hun familie!

Gratis evenement; probeer 20 sporten uit!

Na een zeer succesvolle eerste editie in 2024 zal Toyota ook dit jaar weer deze mooie dag verzorgen voor kinderen met een beperking, samen met hun vriendjes, broertjes, zusjes en familie, om te ontdekken welke sport het beste bij hun past. Het evenement vindt op zondag 1 juni 2025 plaats bij het Friendship Sports Centre in Amsterdam, een locatie die volledig uitgerust is voor kinderen met een beperking.

Verschillende sporten voor kinderen met een beperking

Er zijn circa 20 verschillende sporten te proberen, allemaal speciaal afgestemd op kinderen met een beperking. Kinderen van 6 tot 21 jaar kunnen deelnemen aan sportieve activiteiten en olympische en paralympische sporters ontmoeten.

Probeer voetbal, judo, fitness en allerlei atletiek onderdelen. Of ga fietsen met een handbike of racerunner. Doe bijvoorbeeld mee aan voetbal, honkbal, (zit)volleybal, boccia, kickboksen, dansen of handbiken . Of een van de vele andere sporten. Er zijn ook allerlei rolstoelsporten te proberen

Geniet daarnaast van lekkere hapjes en drankjes, leuke activiteiten en ontmoet topsporters tijdens de meet & greets.

Compleet verzorgde familiedag

Meedoen is helemaal gratis. De dag wordt door Toyota verzorgd.
Meld je aan voor deze mooie dag: klik via de roze websitebutton door!

Bekijk de aftermovie van 2024:

Dit evenement vindt plaats op Zondag 1 juni 2025

Friendship Sports Centre

Beemsterstraat 652

1027 ED Amsterdam

Openingstijden 1 Juni 2025 van 10.00 tot 15.00 uur
Prijs Gratis!
Mail direct

Mail direct naar Friendship Sports Centre

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Nieuwe films bij Pathé

Deze toffe nieuwe kinderfilms beleef je deze lente bij Pathé!

Fien & Teun gaan op schattenjacht!

Een piratenavontuur in de bioscoop, met Fien, Teun, Sem en alle dierenvriendjes!

Onbeperkte Sportdag

Doe gratis mee aan deze toffe dag die Toyota organiseert voor kinderen met een beperking én hun familie!

Stedelijk Museum Breda

Ontdek de spannende verhalen van Breda in dit museum!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7 toffe binnenspeeltuinen in en om Breda

Het is er echt weer voor: een binnenspeeltuin. Ik zie er soms een klein beetje tegenop, vooral het geluid, maar de kids vinden het helemaal te gek! Dus tsja, als de kinderen het naar hun zin hebben....

11x de leukste binnenzwembaden in en rondom Breda

Heerlijk om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad, ook als het regent een goed idee. Eens een ander zwembad uitproberen? Wij zetten hieronder een spetterend overzicht van leuke binnenzwembaden in Breda en omgeving voor je op een rij.

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief