Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

The Ninja Warriors (5+)

Drie dappere tieners. Eén gevaarlijke missie. Een strijd tussen goed en kwaad! Te zien bij De Kring.

Kim, Finn en Max zijn geen gewone kinderen, ze zijn uitverkoren om de legendarische Ninja Warriors te worden! Maar hun avontuur is allesbehalve eenvoudig. Om de duivelse Drago te verslaan, moeten ze het machtige magische zwaard vinden.

Er is alleen één probleem… Dit zwaard wordt bewaakt door de mysterieuze poortwachters, de Chinese Leeuwen. Gelukkig krijgen onze jonge helden hulp van de wijze en onvoorspelbare kungfu-meester Sifu Xi. Terwijl hij hen traint in de eeuwenoude vechtkunst, leren ze dat kracht niet alleen in spierballen zit, maar ook in moed, vriendschap en slim denken. Snel, spannend en spectaculair!

‘The Ninja Warriors’ is een magisch en educatief avontuur vol adembenemende martial arts, humor en verrassende wendingen. Durf jij mee op deze reis?  Kom en beleef het zelf. Een theaterervaring die je niet wilt missen!

Klik op de roze button voor meer informatie.

 

TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!

Data:

  • zondag 8 maart 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

De Kring Roosendaal

Kerkstraat 1

4701 HT Roosendaal

Openingstijden 13:30 & 16:00 uur
Prijs Kinderen t/m 12 jaar gratis. Volwassenen € 26,50 euro
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste bowlingbanen om met kinderen te bowlen in en om Breda

Bowlen met kinderen, zo leuk om te doen! Wie van jullie gooit de meeste strikes? Wij worden altijd enorm fanatiek als we gaan bowlen. We hebben de gezelligste bowlingbanen uit de regio Breda voor je op een rijtje gezet. Welke bowlingbaan kiezen jullie als eerste?

9 x warme chocolademelk in Breda

Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk.

6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda

Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!

5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!

Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief