Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

B.I.S.O. ’65

Bij de Bredase Invaliden Sport Organisatie ’65 draait alles om plezier in bewegen!

Al sinds 1965 is B.I.S.O een gezellige plek waar iedereen met een lichamelijke of zintuiglijke beperking lekker kan sporten.

Of je nu een beetje minder goed ter been bent, een rolstoel gebruikt of gewoon graag in een fijne sfeer actief bent, bij B.I.S.O. ’65 ben je van harte welkom!

De club biedt maar liefst vier sporten aan:
– Badminton
– (Schuif)tafeltennis
– Zitvolleybal
– Zwemmen

Het doel is vooral gezellig recreatief sporten, maar ook wedstrijdsporters zijn van harte welkom! Ze richten ons specifiek op mensen met een lichamelijke en of zintuiglijke handicap die in een vereniging voor wedstrijdsport niet meer goed mee kunnen doen.

Er zijn leden van 8 tot 85 jaar, iedereen kan meedoen! Meer info vind je via de roze websitebutton.

B.I.S.O. ’65 (Bredase Invaliden Sport Organisatie’65)

Pieter-Christiaanstraat

4811 PT Breda

Telefoonnummer

Toegankelijke inspiratie

Prikkelarme openstelling UMU

Het UMU organiseert speciale ochtenden voor bezoekers die gevoelig zijn voor prikkels!

SUPERMENS gezocht, met audiodescriptie

Opzwepend muziektheater over goed zijn en grenzen stellen in Theater de Krakeling met blindentolk!

Pietendorp prikkelarm

Beleef Pietendorp in alle rust tijdens de speciale prikkelarme ochtend in het Zuiderzeemuseum!

Verzetsmuseum Junior

Met geleidelijnen, een videotour in Nederlandse gebarentaal en een audiotour voor blinde en slechtzienden

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Sinterklaasfeest bij Pathé

De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!

12 leuke uitjes in de herfstvakantie in en om Breda

Van klimbos en musea tot theater, film en kermis: 12 tips voor kinderen.

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!