Gratis support
Voor wie zelf eens een luisterend oor en schouder mist: support van het Ervaringskenniscentrum!
Ervaringskenniscentrum (Sch)ouders is een online platform van, voor en door ouders van zorgkinderen. Je kunt hier ook terecht voor wat extra support.
Het beste leven voor je kind, broer of zus met een zorgbehoefte, dat is waar jij je voor in zet. Maar hoe zit het met jou? Een groep ouders, broers en zussen die zelf ook ooit een luisterend oor en schouder misten, zouden graag ook wat voor jou betekenen.
Je kunt 3-5 keer met elkaar online afspreken wanneer jij dat nodig hebt. De supporters luisteren naar je verhaal en worden jouw sparringspartner.
Interesse? Klik op de websitebutton voor meer info of om je aan te melden! PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.
Geschikt voor
Lijstjes voor Breda
Toegankelijke inspiratie
Huis van Sinterklaas
Sinterklaas logeert in Museum Catharijneconvent! Komen jullie zijn huis bekijken?
Het lammetje dat een varken is, met gebarentolk
Ontmoet het lammetje dat een varken blijkt te zijn in Theater de Krakeling, met gebarentolk!
SUPERMENS gezocht, met audiodescriptie
Opzwepend muziektheater over goed zijn en grenzen stellen in Theater de Krakeling met blindentolk!Blogs & inspiratie
Alle blogs
12 leuke uitjes in de herfstvakantie in en om Breda
Van klimbos en musea tot theater, film en kermis: 12 tips voor kinderen.
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!