Cinemini: Vreemde Vogels
Korte films over vogels bij Chassé Cinema!
Ga mee op avontuur door de lucht en vlieg mee met allerlei vreemde vogels. Vliegen deze vreemde vogels straks samen de wijde wereld in?
Cinemini
Cinemini bij Chassé Cinema is een bijzondere eerste bioscoopervaring voor kinderen van 0 tot 6 jaar en hun (groot)ouders. In deze speelse en rustige setting kijken, ontdekken en ervaren jonge kinderen korte films die speciaal op hun leeftijd zijn afgestemd.
Na afloop verandert de zaal in een magisch lichtlandschap waar ze vrij kunnen spelen en experimenteren met licht, schaduw en vormen. Cinemini vindt twee keer per maand plaats op zaterdag- of zondagochtend.
Klik op de roze button voor meer informatie.
Data:
- zaterdag 16 mei 2026
- zondag 24 mei 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Chassé Cinema
Claudius Prinsenlaan 8
4811 DK Breda
Openingstijden
10:30-11:30 uurPrijs
€ 6,00–€ 10,50Toon op kaart
Lijstjes voor Breda
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!
De leukste meivakantie uitjes en tips
Al plannen voor de meivakantie en Koningsdag? Er is weer ontzettend veel leuks te beleven met het hele gezin. Hieronder vind je een heleboel toffe uitjes en activiteiten. En check regelmatig onze Uitagenda op Kidsproof Breda. Deze vullen steeds weer bij.