Nijntje museum in gebaren
Maak spelenderwijs kennis met de wereld van nijntje in Nederlandse Gebarentaal
Ontdek de wereld van nijntje en haar vriendjes in Nederlandse Gebarentaal en Nederlands met Gebaren. Tijdens dit programma neemt een dove spelbegeleider speciaal voor dove en slechthorende kinderen jullie mee op avontuur in het nijntje museum van 14.00 uur tot 15.15 uur. Daarna kan je nog de hele middag zelf op ontdekking gaan in het museum.
Nijntje museum in nederlandse gebarentaal kost niks extra’s, maar je hebt wel een ticket voor dit programma nodig om erbij te zijn.
De eerstvolgende edities in 2026 vinden plaats op:
– 27 juni
– 29 augustus
– 31 oktober
– 19 december
Over het museum
Het nijntje museum is de wereld in het klein. In tien themaruimtes ontdekken peuters en kleuters stap voor stap de wereld om hen heen met nijntje en haar vriendjes. De prentenboeken van Dick Bruna zijn de inspiratie voor deze ruimtes. Help mee met blaadjes vegen in de boerderij van jan, tel de peren aan de boom, pas een kimono in de winkel van betje big en fiets door de stad. Sluit je bezoek af met een nijntje boekje in de knusse leeszaal van nina.
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Foto: van fotograaf Tascha.
PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.
Geschikt voor
Lijstjes voor Breda
Toegankelijke inspiratie
Prikkelarme ochtend nijntje museum
Geniet van een rustige ochtend met minder prikkels in het nijntje museum.
Toegankelijke events in juli
In juli staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!
Verzetsmuseum Junior
Met gidslijnen, audio- en videotours voor slechtziende en slechthorende kinderenBlogs & inspiratie
Alle blogs
Fijne zomertips voor toffe familie-uitjes in Noord-Brabant!
Ook zo'n zin in de zomer met afwisselende uitstapjes? In Brabant valt er deze zomer van alles te beleven. Trek erop uit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, een verrassende museum of ontdek de gezellige steden. Wij verzamelden hele toffe tips voor je.
De zomervakantie uitjes en tips van 2026
Hiep hoi! De zomervakantie komt eraan! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Breda en iets verder weg!
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!